5 minūtes

Posted: februāris 4, 2014 in Erotiski stāsti
Birkas:

„Sintija, ienāc lūdzu”, atskanēja viņa lietišķā balss iekšējā telefona skaļrunī. Viņa pameta aci pulkstenī – bija bez piecpadsmit trīs, viņš bija precīzs kā Šveices pulkstenis. Vēlreiz prātā pārskrējusi pāri, vai visu ir sagatavojusi, viņa piecēlās un atvēra smagās ozolkoka durvis uz viņa kabinetu.

Iegājusi iekšā, meitene kārtīgi aizvēra durvis, divreiz pagrieza atslēgu un kā pierasts devās pie viņa darba galda, apgājusi divus ērtus ādas krēslus un mazu stikla galdiņu.

Viņš sēdēja, acis ieurbis planšetē un pat nepaskatījās uz nācēju. Viņa jau bija pie tādas attieksmes pieradusi.

Piegājusi pie īpašnieka darba galda, viņa sakārtoja izmētātos dokumentus, salikdama divās kārtīgās kaudzītēs vienu otrai blakus, novāca rakstām piederumus, vadus. Kad galds bija sakārtots, viņa nometās ceļos viņa priekšā un atvilka bikšu rāvējslēdzēju. Izvilkusi vēl aizmigušo vīrieša locekli no biksēm, viņa lēnām to paņēma starp lūpām un maigi sūcoši glāstīja, katru sekundi vērojot, kā loceklis piebrieda aizvien lielāks, līdz tas piepildīja visu viņas mutīti, prasmīgi viņa paņēma to dziļāk, līdz tas pieskārās viņas mandelēm un viņa nedaudz norīstījās, tomēr savācas un ņēma vēl dziļāk, līdz viss daikts līdz pat olām bija pazudis viņas mutē. Beidzot viņš nevērīgi nolika datoru un pievērsās viņai. Noņēmis viņas šaurās brilles, viņš tās ar ierastu kustību uzlika uz galda.

Sekojot šim rituālam, viņa piecēlās, savilka pelēkos svārkus uz augšu, atklājot slaidās kājas, pilnīgos, sievišķīgos gurnus un kailo kājstarpi, izkāpa no laiviņkurpēm un apgūlās ar vēderu uz platā darbagalda. Viņš piecēlās no krēsla un iebāza savu locekli viņā, tikpat bezemocionāli kā apstiprinot maksājumu grāmatvedības programmā. Viņa klusēja un baudā aizžmiedza acis, viņam nepatika vaidi, kabinetā valdīja pilnīgs klusums izņemot skaņu, kad vīrieša mantība plaudoši sitas pret sievietes kājstarpi. Trīs, divi, viens grūdiens, viņa zināja precīzi mirkli, kad viņš beigs, gaidīja to un nekļūdījās arī šoreiz – karsta šalts ielija viņas kājstarpē un klusā mīlestības skaņa pārvērtās slapjākā berzē, kad viņš vēl izdarīja pēdējos grūdienus viņas jau piepildītā makstī.

Viņš izvilka locekli un iebāza to biksēs. Viņa atliecās no galda, kājstarpi sasprindzinājusi un sēklu sevī paturot, nogludināja svārkus zemāk, iekāpa laiviņkurpēs, paņēma no galda brilles un devās uz durvīm. Bija precīzi bez desmit trīs. Viņš bija precīzs kā Šveices pulkstenis.

——————————————————————————————————————————————————————

Noskaņai: http://www.redtube.com/23432

sekss ar sekretāri

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s