Kā es izvēlos sievieti

Posted: novembris 20, 2012 in Mana pieredze
Birkas:, ,

Sēžot Fabrikas restorānā pie kristāltīrām glāzēm vai gaidot Francijas metro, uz ielas, veikalos, autostāvvietās un skolā, it visur, kur ieraugu sievieti, nopētu to un vienā mirklī izlemju. Tas nekas, ka lēmumam nav jēgas, ar visām tāpat nav iespējams pārgulēt, bet šis vīrišķais gēns ir neapturams: novērtējumu iziet katra!

Ko tad es vērtēju? Ko vispār vīrietis novērtē sievietē vispirms?

Pirmais, laikam, ir vecums, tas ir raupjākais filtrs, viss, kas zem vai virs pieļaujamā, tiek atsijāts.

 • Pieņemsim, ka tev ir starp 20 un 25.

Augums. Lai tās būtu aprises ziemas kažokā vai pilnīgi atklātas kārtis pludmalē, vīrieša prāts izvērtē tevi kā fizisku būtni, ar svaru, augumu, platumu un augstumu. Nu labi, varbūt pārspīlēju. Nedaudz. Un arī katram mums kritēriji atšķiras, kaut vai aiz izsalkuma vai pašu apmēriem.

 • Pieņemsim, ka tu esi neliela auguma slaida brunete.

Sociālās šķiras, amata, pozīcijas novērtējums seko. Kas tu esi? Vai studente, kas dodas uz kojām, vai skolotāja, kas tikko pabeigusi Pedagogus, varbūt biroja administratore vai viesmīle Vecrīgas krogā, vai kāda biezā kuce, kas kalpo vienam mērķim?

 • Pieņemsim, ka tu esi friziere.

Viss iepriekšējais aizņem vien sekundes daļu, pus-skatienu, acu mirkli. Tu esi izturējusi pārbaudi, tiek raidīts otrs lāzera stars, kas tevi izanalizē jau pavisam konkrēti – seksam!

Kājas, mīļās sievietes, ir tik ārprātīgi svarīgi! Kaut iepriekš savos tekstos minēju, ka galvenais sievietē ir skaists dibens (un neatkāpjos no šī apgalvojuma), tomēr – ak, vai – cik bieži esmu pats sevi pieķēris tīksminoties par kādas slaidajām, garajām kājām! Vaicāju arī sev un citiem, kāpēc? Kas tur ir tāds, tik ļoti dzīvniecisks? Galīgās atbildes nav, iespējams, tā ir vieglāk, kad pienāc no aizmugures, pieliec sievieti, lai ieietu viņā, nav jāpakāpjas, jāsaliecas, viss sanāk tik dabiski …

Khm, atriežoties pie tēmas =) Labā ziņa ir tāda, ka pat redzot, ka tas ir māns (augsti papēži, piemeklēts apģērbs utt), es tik un tā uzķeros, daba ir stiprāka par prātu! Bet nav runa tikai par garumu (kaut gan arī), galvenais, lai kājas ir skaisti izceltas, slaidas, seksīgas. Tas ir sievietes stiprais ierocis!

 • Pieņemsim, ka tu esi Dievu dāvana, un tavas slaidās, garās kājas gaišās zeķubiksēs ietērptas, lepni un eleganti soļo man pretim.

Satraukti ieskatos tev sejā! Šis ir the moment of truth. Tas drīzāk ir iekšējs lūgums tiem pašiem Dieviem, lai tikai nesabojā šo potenciālu, šo iespēju un šo daili, lai jel tavi sejas vaibsti atbilst tavam lieliskajam tēlam, ko detalizēti izpētījušas manas smadzenes. Seja var apburt vai nogalināt. Iespējams, kāds var teikt, ka ir neitrāli, man nē: vai nu, vai nu.

 • Tu esi burvīga, smaidoša meitene ar brūnām acīm, īsiem matiem, asiem vaibstiem un plānām lūpām.

Manas 2 sekundes ir aiztecējušas. Tu esi pienākusi pavisam blakus, šķiet, varu ieelpot tava ķermeņa smaržu, pastiepties un pieskarties taviem nebēdnīgi plandošajiem svārciņiem, apskaut tievo vidukli un piekļaut sev. Uzsākt sarunu, iepazīt tavu raksturu, nacionalitāti, izglītību, intelektu, atrast tevī „odziņu”…  Iespējams, sekos daudzi mēģinājumi sagraut pirmo iespaidu, iespējams, tie izdosies, bet šoreiz, pieņemsim, ka esi latviski runājoša, tikko augstskolu pabeigusi jauniete no Vidzemes tālākā gala, esi ieradusies dzīvot Rīgā un izbaidi brīvību un vasaru, elpo dziļu krūti un esi lepna par savu jaunību un brīvību, ko tev dod tavs ķermenis, prāts un emocijas. Tu esi izturējusi pārbaudi!

Tā kaut kā.

„Krūtis!” kāds skaļi protestē. „Tu aizmirsi par pupiem!!!” Neaizmirsu. Esmu secinājis, ka tas tik tiešam ir sekundāri, kaut arī ne mazsvarīgi 🙂 Ir jau vēl arī tā, ka citreiz pietiek ar vienu kvalitāti, lai samulsinātu un izsistu no sliedēm, tomēr līdz Galam ar to nepietiek. Vajag iziet pilnu Ceļu, kas, godīgi sakot, nemaz nav tik neiespējams, katram no mums tas savādāks, bet neizbēgams.

 • „Vai mēs esam pazīstami?” es tevi apturu ar neveiklu pickup.

 

Komentāri
 1. gulbjuaicis saka:

  tu gan esi izvēlīgs

 2. filozofs saka:

  Uzrakstīts gluži par mani 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s