Vai vīrieši maksā par seksu?

Posted: Septembris 16, 2012 in Mana pieredze
Birkas:,

Vai vīrieši pērk seksuTātad, mazliet pragmatiskāka tēma šovakar – vai vīrieši mūsdienās maksā par seksu?  Prostitūcija, kā zināms, ir senākā profesija, gribēju uzzināt arī latviešu domas par šo izklaides vai samaitātības veidu, tapēc pirms kāda laika savā blogā ievietoju aptauju:

Vai esi kādreiz maksājis par seksu?”

Rezultāti ir apkopoti no 411 respondentiem, un, kā redzam no grafika zemāk, lielākā daļa aptaujāto vīriešu (par laimi vai nelaimi Jums, Sievietes) tomēr nav gatavi atvērt maciņu baudas dieviešu priekšā, bet 3 no 10 gan!

54% vīriešu, principu vadīti, nekad nav maksājuši par seksu. Protams, var teikt, ka principi, lai kādi tie būtu, mainās līdzi laikam, bet būsim optimisti: Sieviete – pastāv liela varbūtība, ka arī tavs Princis naudu tērēs lietderīgāk (piemēram, azarspēlēs, alkoholā vai jaunākajā smartfounā), jo “pirkt seksu taču ir slikti”!

16% būtu gatavi to darīt, taču žēl naudas. No vienas puses -atkal pozitīva ziņa uzticīgajām (?) sievām, no otras – un ja nu saņem algas pielikumu?

Ja mēs ignorējam 3% jokupēteru, kas par baudu maksā graudā, tad pārejie zēni ir nerātnāki un par seksu ir maksājuši.

27% (jeb 3 no 10) ir maksājuši par seksu (to skaitā13% no vīriem atzinās godīgi un 14% – negribīgi). Nu ko, arī es esmu stap viņiem (tīri experiementa pēc), nebija nemaz tik slikti!

Grafiks par to, vai vīrieši pērk seksu

Trīs no desmit, tas ir daudz vai maz? Grūti spriest, neesmu salīdzinājis nedz ar antīkajiem laikiem, nedz kaimiņvalstu rezultātiem, zinu, ka pirkt mīlestību ir tomēr kautkā īpaši, lai arī piņķerīgi (atrast, drošība, eh – cena), tomēr, kad tam visam iziets cauri, sajūtas brīdī, kad tu esi pilnīgi brīvs savai iekārei, kad tevi nekavē nekāda atbildība vai sociālais pienākums, manuprāt, šī sajūta ir jāizjūt kaut reizi, bet katram vīrietim. Tāpat, kā izlekt ar izpletni 😉

Atruna: aptaujā nebija atsevišķi norādītas sieviešu un vīriešu atbildes, bet jautājuma uzdošanas forma (“vai esi maksājis”), kā arī demogrāfiskais sadalījums, ņemts no citām aptaujām manā blogā (1/5 no respondentiem ir sievietes), atļauj man vispārināt šo aptauju tikai par vīriešiem, pieļaujot nebūtiskas nobīdes % sadalījumā. Un turpmākajās aptaujās esmu labojies, mērīšu puiku un meiteņu domas atsevišķi =)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s