Sievietes 7 prasmes gultā

Posted: maijs 25, 2011 in Padomi

Patiesībā raksta nosaukums melo, jo prasmes, kas patiešām būs septiņas, izrāpsies arī ārpus gultas 😉 Bet par visu pēc kārtas.

Satiekoties, niekojoties, mīlējoties un citādi labi pavadot laiku ar dažādām sievietēm, esmu konstatējis diezgan pārsteidzošu faktu: daudzas nezin, kas gultā patīk vīrietim! Liekas – CMON, cik lilit, kosmo, santu un citu murgainu žurnālu rakstu par šo nav rakstīts, cik internetā publicēts un tomēr, katru reizi saskaros ar tādu kā pārsteigumu no sievietes puses, vai tieši otrādi – pārsteigts esmu pats, cik pamata lietu funkcionalitāti viņas nezin.

Sieviete – izlasi šo, ņem vērā, ka raksta vīrietis, samērā zinošs, bet ne pavisam pagrimis, samērā pieredzējis, bet ne vecs, samērā prasīgs, bet pamatots. Šīs tik tiešām ir tās sievietes prasmes gultā, ko jebkurš veselīgs vīrietis, es teiktu, ap 30 gadiem, no tevis tikai priecāsies sagaidīt. Par to, kā darīt patīkami tev, Sieviete, es uzrakstīšu citā rakstā. Ja tev ir tikai nedaudz virs 18, nebēdā, šīs prasmes nāks ar laiku, un vēl pāris gadus arī vīrietis būs pieticīgāks un no tevis visu neprasīs.

1. Minets

Drusciņ tiešuma, piedod: minets NAV PRASTA ATSŪKĀŠANA! Ārprāts, ar ko nācies saskarties – mehāniska roku kustība,formāli pievienojot garšas orgānus, lai vīrietis ātrāk beigtu? Fcuk no! Tici man, Sieviete, esmu redzējis tik izkoptu prasmi to darīt, ka tirpas pār muguru atceroties vien. Nemācīšu tagad, kā pareizi to darīt, palasi kosmo, bet vīrietim tas ir ļoti, ļoti uzbudinošs (dažkārt nepieciešams), viennozīmīgi baudāms process, kurā ir knifi, nekadnedari un citas viltības. Piemēram – neaizstāj lūpas ar roku, lai arī kā tev nešķistu, mēs perfekti jūtam, vai glāsti nāk no tavas ķepiņas, vai mēles, lūpām, vaigiem … Jā, sperma ir jānorij, jā, dziļāks minets IR savādāks par seklu utt 😉 Starp citu, šeit labs blowjob resurss, nevajag reģistrēties, vienkārši izvēlamies “English” un skrollejam lejup. Var pasmelties idejas no fotogrāfijām vien 😉

2. Sekss stāvus

Gulta – ērti, gulta – pierasti, gulta – ikdienišķi. Bet gulta apnīk! Katram vīriem patīk eksperimentēt, katrs mēs iedomājamies seksu arī ārpus gultas, esmu patsmīlējies tik daudz neskaitāmās vietās, ka būtu pārāk gari tās te uzskaitīt, un lielāko tiesu tas viss bija iespējams tāpēc, ka viena meitene ļoti prasmīgi un ļoti labprātīgi to darīja stāvus. Tas ir ērti, ātri, efektīvi 🙂 Drīz ogu laiks, un iebrienot dziļāk mežā, pietiek nomest groziņus, atrast priedi, pie kuras atspiesties, un, slēpjoties citu acīm, baudīt vienam otru! Lai arī tās ir divas minūtes, tās paliks atmiņā daudz spēcīgāk par 22 minūtēm ierastajā gultā. Te katrai sievietei jāsaprot savas priekšrocības, mīnusi, ir dažādas auguma uzbūves, kas to ļauj realizēt vienkāršāk, dažām tiktiešām palīdzēs kurpes ar augstākiem papēžiem, citām mazliet izvingrināt gurnus, atšaujot dupsi, lai vīrietis tiek ērtāk klāt. Ērtumam ir nozīme, sanākuši arī neveikli mirkļi, kad ne īsti iekšā, ne ārā, mulsums un aplauziens. Bet – Per aspera ad astra! Iemācies, tavs vīrietis to novērtēs! Šī prasme soļo roku rokā ar nākošo zemāk aprakstīto.

3. Sekss visur

Jau sāku stāstīt iepriekšējā sadaļā, vīriešiem patīk daudzveidība. Noteikti arī tev, Sieviete, tāpēc nekautrējies, nebaidies, iemācies izbaudī seksu arī ārpus pierastajiem apstākļiem. Daži mani ieteikumi: jūrmalā, mājas ballītēs, kinoteātrī, teltī, draugu auto utt. Jāriskē, jākārdina un jāizmanto vide mums apkārt, atkal, es un citi tādi, kā es, to spēsim novērtēt! Pats galvenais: uzdrošinies, pieskaries vīrieša biksēm, satver viņa roku, slidini to sev pie krūtīm, esi nerātna, koķeta, gatava.

4. Anālais sekss

Ouch, tu jau noteikti gaidīji šo punkti, vaine? Jā, tā ir, vīriešiem patīk anālais sekss. Pietam, arī kad to dara viņiem 😉 Bet par to citreiz. Es neteikšu, cik bieži tas jādara, kā, kur un ar ko, bet ir tajā visā kaut kas īpašs, vai tā ir sajūta, kad iekaro sievieti? Un ka sieviete pieder tev, varbūt nedaudz sadistiskas (stirps vārds, es to pārgremoju 3x pirms uzrakstīt) labpatikas, redzot, ka cits gūst baudu un ciešanas? Neesmu sertificēts psihologs vai terapeits, nezinu, bet sievietei jāzin, kā apmierināt savu vīrieti arī šādi. Es tā domāju. Viens svarīgs nosacījums, par ko sīkāk aprakstīju savā iepriekšējā rakstā par anālo seksu, ir prasmīgs vīrietis.

5. Pozas

Kamasutras padomi pieejam internetā brīvi, nepārskaitīšu, vien minēšu, ka ar misionāra pozu jau sen nepietiek. Trīs, manuprā, populārākās un komentāri par tām:

– Sunītis, jeb sieviete četrrāpus, vīrietis no aizmugures. Liekas – kas tur daudz ko prast, nostājos un viņs izdarīs visu pats. Tā ir, tomēr ar nelielu variāciju var panākt daudz spēcīgāku efektu 😉 piemēram, kad vīrietis ir tevī, lēnām nogulies pilnīgi taisni gultā uz vēdera, kājas lai ir ieplestas, un lai vīrietis ir tevī, turpinot šādi sajūtas mainās par 200%. Vīrietim poza no aizmugures ir ļoti ērta: rokas brīvas, stabila stāja uz ceļiem, satverti sievietes gurni, tātad pilnīga kontrole – šādi to darīt iespējams visātrāk 🙂 Viens ļoti liels mīnuss: vīrietis neredz sievietes seju un krūtis. Ja acīs vēl var ieskatīties skūpstoties, tad krūtis paliek tikai taustei, un pietrūkst 😉 Arī šajā pozā ir kaut kas no sievietes pakļaušanas, valdīšanas pār viņu, iegūšanas. Dzīvnieciski 😉

– Sieviete jāj uz vīrieša, otra standarta poza. Protams arī zināms, ka vīrietim, ja viņš nevada, bet paklausīgi guļ zem sievietes, šī poza ir vismazāk uzbudinošā (no trim, ko uzskaitīšu). Pamatā jau tāpēc, ka sieviete spiež, sēžot uz vīrieša gurniem, nu un otrais – jo vīrietis nevada, nekustās. To var ļoti forši mainīt, sievietei piepaceļoties, un ļaujot ritmu pārņemt vīrietim, teiksim tā, atkal vīrietim ir ērti un ļauj diezgan labi uzņemt ātrumu 🙂

– Guļot uz sāniem, vīrietis no aizmugures. Var teikt, ka šī ir pirmās pozas variācija, tomēr tas ir savādāk, jo ķermeņi sakļaujas, ir daudz intīmāk, vīrietim grūtāk (jātur sevi virs gultas, jākustās un arī jāapskauj sieviete), tomēr miegainā rītā nav nekā jaukāka, ja tu, Sieviete, savam vīrietim ļaujies tieši šādi! Tici man, brokastis gultā pēc tā garantētas!

6. Ļauj vīrietim beigt visur

Minets, vai sunītis vai misionārs, parasti tas beidzas ar vīrieša izšļākšanos uz tevis, Sieviete. Šis moments mums ir ļoti svarīgs, kā saldais ēdiens pēc labām pusdienām, tam jābūt efektīgam un spēcīgam, lai atzīmētu visa akta veiksmi, tas paliktu atmiņā un darītu laimīgu. Beidzot tevī, Sieviete, tas ir visspēcīgākais iespējamais veids, tik ļoti savādāks tomēr, ja ļauj beigt savā dupsī, bet tikpat forši tas ir, kad tu mums ļauj samitrināt tavas lūpas, vaigus (citiem patīk matus, man nē, nehigiēniski imho :)), krūtis … mmm, laikam jau tā ir primitīva vīrietības apliecinājuma vēlme, bet kas gan ir sekss, ja ne primitīvs pamatinstinkts? Nebaidies, sēkla tev pāri nenodarīs, pat ja iekļūs acīs, nu un tad? Atkal – mums tas daudz ko nozīmē, tas IR svarīgi!

7. Pamodini ar seksu!

Rīts ir īpašs laiks vīrietim, brīdis, kad mostamies no miega, mēs jūtam sevī spēku, spēku, ko visvairāk gribam atdot tieši tev, Sieviete! Zinu, tev ir savādāk, bet pamēģini, sāc savu dienu ar skūpstu, pamodini mūs, paņemot plaukstās mūsu vīrišķību, nolienot zemāk gultā, zem segas, skūpstot un glāstot, tu redzēsi, kādu graujošu efektu tas atstās 🙂 Nevajag neko traku, neko pārspīlētu, mazliet lūpu maiguma, pagriezies pret vīrieti ar muguru, ļaujies ieiet sevī, bez ilgām priekšspēlēm, bez 20 minūšu gatavošanās, tā vienkārši, laiski, gurdeni …

Veiksmi kaujas laukā!

Komentāri
 1. oo saka:

  atri iemetu aci pirmaja pinkta. Nu nav ta, ka nevajadzetu pielietot rokas. Man piemeram apnik nepartraukta sukasjha, ja meitene ik pec 30 sekundem ta nasty padrochi slapju pipeli ka hardkore pornikkos, tad kaifs daudz lielaaks

 2. keita saka:

  Protams, ne vienmēr un ne visiem. Ir bijis tāds, kas minētā rokas i negrib nerdzēt, ir tāds, kas beidz tikai, ja pielieto rokas. Un ir tādi, kas par anālo i dzirdēt negrib- ne sev, ne man. Un skaitās daudz ko pieredzējuši. Un jā, ir tādi, kas grib vienkarši labu seksu bez kādām neērtām izdarībām ārpus gultas. protams, šo visu piedāvāt var, bet ir diezgan daudzi, kam to nevajag. Bet varbūt man tikai tā sagadījies.

 3. Inga saka:

  Man ir knapi 20 gadu un saprotu, ka no seksa neko nejēdzu, taču draugs no manis gaida visu augstāk minēto (izņemot anālo, bet šad un tad sūta jauktus signālus), taču neuzskatu, ka viņš to visu būtu pelnījis. Iemesls tam pavisam vienkārš – attieksme. Es ticu, ka ar laiku to visu pati gribēšu pamēģināt, bet pašlaik sekss man liekas…nevajadzīgs.

 4. Nereģistrēta :) saka:

  Īstenībā interesanti bij lasīt. Es esmu sajūtu cilvēks. Bet raksts man atstāja tādas “noslīpētas” tehnikas sajūtu. Sekss-niekošanās.Vienkārši patīkama nodarbe. Man arī ap 30, seksuāli samērā radoša 🙂 taču arvien vairāk pārliecinos, ka pilnvērtīgs sekss ir tieši jūtās pret partneri, nevis tehnikā “cik lieliski viņš prot vai es protu”. Tālākais jau ir kopējā attīstība. Arī 30 gadu vecumā, kad pēc vispārējā viedokļa un, domāju, arī raksta autora viedokļa seksuālām prasmēm ir jābūt “noslīpētām”.

 5. (() saka:

  Izlasot tekstu nonācu pie atziņas, ka iekļaujot anālo seksu intīmajā dzīvē būtu ideālā sieviete, bet ar nosacījumu- visu tikai savam vīrietim.

 6. biib saka:

  cerēju te atrast tādus konkrētākus knifiņus, jo sieviešžurnālus neņemu par pilnu – tieši tāpēc jau arī ir tik daudzas “neprašas” šajā jomā, kas salasās visus tos mēslus, kuri ir vairāk smieklīgi nekā noderīgi.

  galvenais jau laikam tomēr ir un paliek vērot, ko par attiecīgajām darbībām saka/jūt/izrāda konkrētais vīrietis.

 7. Seducer saka:

  šeit forumā ( http://www.dzekiem.lv/forums/viewtopic.php?f=24&t=947&p=7183#p7183 )parādījās šis pats citāts… izdomāju iegūglēt un atsekot avota izcelsmes vietu.

  Biju diezgan pārsteigts par autora īgnumu.
  “Sieviete jāj uz vīrieti” Tu esi tik īgens, tu vispār kaut reizi par sievietes velmēm esi aizdomājies? Sieveitei šī poza ir vienīgā, kur viņa var tevi labi izdrāzt tā kā tas viņai patīk.

  Minets… Sekss stāvus??
  Tu kādreiz pats sievietei esi sniedzis orālo seksu? Tu pārāk daudz sagaidi un par maz dari.
  Un par seksu stāvus,.. viss ir iespējams, tas ir tikai atkarīgs no tā, cik tu daudz vari uzbudināt sievieti un likt viņas seksuālām fantāzijām strādāt. PALĪDZI SIEVIETEI ATVĒRTIES NEVIS TE SŪDZĒTIES SAVĀ BLOGĀ.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s