Meklēju īstu prostitūtu

Posted: aprīlis 27, 2011 in Mana pieredze

Nāk vasara un līdz ar to arī vēlme pēc jauniem piedzīvojumiem. Esmu vīlies “vieglajos” iepazīšanās portālos (vārdos nesaukšu un uz oho, gribu, znakomstva pirkstiem nerādīšu), kur meitenes meklē Dzīves Lielo Mīlestību Baltā Zirgā, kamēr pašas neatvairāmi noveco un katru sava skaistuma dienu ziedo saviem sabiedrības uzspiestajiem principiem. Arī mīļākā nav ideāls risinājums, pārāk daudz rūpju un nevajadzīga stresa.

Nākošais solis, manuprāt, ir satikties ar īstu prostitūtu. Jāatzīst, līdz šim tādas pieredzes man nav, vien zemāk aprakstītā erotiskā masāžā (dārgi, bļin). Nu ko, apskatīsim piedāvājumu Latvijā!

Saraksts ar saitiem. Iespējas pasiekaloties ir, un daudz:

http://www.intimmeitene.lv

http://www.sexriga.lv

http://ladies.lv/

http://www.intim.lv

http://www.sexparty.lv

Paskaties, paspaidi uz bildītēm, uzbudinājums garantēts 🙂 Cita lieta – vai tas viss ir reāls? Un mana atbilde, pat nepārbaudot uz savas ādas – NAV! Fake un internetā kopētas bildes, uzmetiens par cenu, mākslīgi komentāri un tā tālāk … Diemžēl, kur aitas, tur cirpēji.

Atradu arī kaut ko nedaudz savādāku, manuprāt, strādājošu modeli, kā pareizi izvēlēties (jo izvēlē taču galvenā grūtība, vai ne?)

http://www.xtra.lv

Palasot atsauksmes, brīžiem uzmetās netīkama zosāda no aprakstiem, kas, kur un ko bāzis un kur beidzis, bet, ja uz to piever acis – vismaz reālas atsauksmes no reāliem cilvēkiem. Vienu no saraksta atzīmēju pārbaudei, varbūt uzzvanīšu un tad noteikti arī došu ziņu, kā gāja 😉

Pavisam iespējams, ka Īstie Zinātāji glabā savu izvēli noslēptu no citu acīm, un ir arī izcili meiteņu eksemplāri starp pelniem un pelavām, bet nu pagaidām jāatzīst, ka tā patiesi interesantu un piepildāmu vēlmi neesmu atradis.

Varbūt nemaz nevajag? 😀

Nu un beigās pavisam neliels tests, vai kaut kas no mana raksta ir aizķēries atmiņā: kura, tavuprāt, no augstāk redzamajām bildēm ir īsta?

Komentāri
 1. Cuban saka:

  Otrā ir īstāka par īstu, nevis tāpēc, k alinks nodod, bet tamdēļ ka mūsu daiļavas māk piemeklēt fonu 🙂 man nav nekas pret to, bet padomijas aizkari nodod. Bet kas par augumu..

 2. Ipka saka:

  http://www.tineye.com/search/90c74cfffa0962038d5381f3d1532eb03cd19e4d/?pluginver=firefox-1.1

  lielisks saitiņš gandrīz 90% gadijumos atrod fejkus – šī bilde ir 100% fejks )

 3. viina saka:

  Lv nav meitenes, kas strada. ja vien par meitenem neuzskati 30 – 40 gadus vecas sievietes. meitenes sen jau pelna naudinas citas valstis, kur vismaz kko var nopelniit.:D

  un vispar – nevajag meiteni, kas strada, vajag atrast meiteni, kurai patik sekss, bet kurai nepatik, kurs katrs.;)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s