Tabu – anālais sekss!

Posted: Decembris 11, 2009 in Mana pieredze, Padomi
Birkas:,

Sapratu, ka pēdējā laikā šis temats man kļūst aizvien aktuālāks (vecums, kā man pašam šķiet), bet skaidrs ir tas, ka iedomājoties vien šādu seksu ar kādu no sievietēm, kļūstu pozitīvi nemierīgs. Necentīšos gan analizēt (:D) savas sajūtas, būs garlaicīgi, labāk parunāšu par to, kā uz anālo seksu skatās sievietes, kāda ir mana pieredze un mēģināšu savilkt kaut kādu kopsaucēju.

Esmu lasījis visādus gudrus rakstus, vienus, kas noliedz šādu seksu un saka “fuj! tas caurums ir domāts citam!”, ir arī dzirdēti pragmatiski apraksti “ja nomazgājas un nejauc ar cita veida seksu, viss ir kārtībā”, nu un, protams, joku par šo ir vairāk kā saprašanas (esi dzirdējis par dirty sanchez? ;)). Par gejiem un citādiem viendzimuma darboņiem atļaušos nerunāt, šoreiz. Kā tad ir īstenībā?

Īstenībā ir diezgan OK. Cik nu ir mana pieredze ar dažādām sievietēm līdz šim, un viss ir sanācis tā, kā tobrīd vislabāk varētu. Pats galvenais, vīrieti, ja tu lasi šo rakstu, atceries, ka sievietei tāds sekss ir kaut kas nesaprotams, nezināms un (sākumā) viņa baidās. BET! Pozitīvā ziņa ir tāda, ka ja tu būsi prasmīgs (kā es), tad viņai pat iepatiksies. Un es patiešām domāju, ka šāds sekss, labi izpildīts, patiktu ikvienai sievietei.

Būtībā es redzu četrus tādus patiesus iemeslus, kad sievietei patiks un kad viņa prasīs vēl 🙂 Pirmkārt jau, runa ir par Mīlestību (nesaprotams vārds, ar ko visi saprot kaut ko citu, bet vienmēr piekrītoši māj ar galvu – autora piez.). Ja siev. un vīr. starpā ir dziļa sapratne, pieķeršanās, atklātība utt. utjp. tad viņa uz šādu seksu parakstīsies, jo “tevi mīl”. Otrs, manuprāt gana izplatīts iemesls, ir vēlme eksperimentēt. Sieviete izrādās ir pat samaitātāka būtne par mani, vīrieti, par ko ne reizi vien nācies pārliecināties! Un arī anālais sekss nav izņēmums, vienu reizi to vēlas pamēģināt katra! (esi sieviete un nepiekrīti? tas ir normāli, parasti jau to atzīt tā vienkārši nevar). Nākošais iemesls – kaifs! Ja sievietei ir paveicies un pirmais vīrietis bijis prasmīgs, šis sekss (ar ļoti daudziem nosacījumiem) var un SNIEDZ papildus baudu! Tikai, protams, jāprot, bet ja sanāk … mmm, tā var kļūt par prasību 😉 nu un pēdējais iemesls, kāpēc viņa to grib, ir nauda. No comments.

Īstenībā internetā ir diezgan daudz labu pamācību, kā pareizi TAS jādara, kā jasagatavojas, kā jāuzvedas utt. Neiešu atstāstīt, neesmu atnācis te kādu mācīt, vienkārši atceries, ja tu esi vīrietis, tad cieni un izpatīc savai sievietei, ja tu esi sieviete, ļaujies un uzticies savam vīrietim, un tad tiešām sanāks! Šī ir šaura taciņa, pa kuru staigāt (un tieši tāpēc tik kaitinoši vilinoša), esiet uzmanīgi, dārgie draugi!

Man pašam nācies saskarties ar visiem iepriekš minētajiem faktiem, vienīgi, neesmu pircis anālo seksu (nepaspēju :P), vislabākais bija tad, kad sievietei tas sagādāja baudu. Neesmu ārsts, bet zinu, ka ir kaut kas tur ar nerviem saistīts, un anālais sekss papildinājumā ar citiem kairinājumiem, tiešām palielina baudu.

Meitene, ar kuru mīlējos (tiešām mīlējos, nevis mīlēju), viņa to bija sapratusi un katru reizi un aizvien biežāk viņas ķermenis jau neviļus man prasīja kairināt sevi arī tā. Sākumā biju ļoti piesardzīgs, glāstot kā nejauši pieskāros arī viņas dupsim, pārlaidu pirkstus pār ķermeni, tuvojoties aizliegajai zonai, jutu, kā viņa saspringst un ieelsojas strauāk. Pāris uzmanīgas reizes seksa “kā parasti”, un, kad atkal biju starp viņas ceļiem, lai sniegtu baudu tikai viņai, ļāvu rokām glāstīt arī viņas kājstarpi zemāk, nekā pierasts. Viņa uzreiz lika saprast, ka tas viņu nenormāli uzbudina. Turpināju, cik nu prasīgi spēju, un jau drīz mans pirksts bija iegrimis viņā neatļauti, pāris minūtes un meitene jau vaidēja un ieķērusies palagos saspieda manu galvu starp savām kājām. Bauda bija tik stipra, ka viņa nerunāja vairākas minūtes, tikai aizvērusi acis elsoja, iespējams, no pārāk lielā uzbudinājuma, iespējams, nedaudz no kauna, par to, ko viņa dara. Bet tas ir tik pašsaprotami, ka nemaz necentos runāt, tikai nogūlos blakus, glāstiju un skūpstīju. Nākošās reizes kļuva arvien drošākas, līdz viņa pati ar visu savu ķermeni pieprasīja mani sevī, un nejau “kā parasti” 😉 Nesteidzinot procesu un izmantojot daudz lubrikanta (kāds nu ir pa rokai, baby oil, piemēram, bet labāk “īsto”, of course), centos viņai, centos, lai neesmu egoists un sagādāju baudu, un viņa ļāvās, un sajūta, kad beidz viņā un vari nedomāt par prezervatīvu … satriecoša! 🙂 Zinu, ka šo atkārtosim, jo abiem patika, bet atkal – tikai tad, ja sakritīs daudzi, daudzi apstākļi, kā, piemēram, abpusēja vēlme, ļoti liels uzbudinājums, labs noskaņojums, pietiekami daudz laika, lai nesteigtos utt.

Un kā tad ir ar “mīlestību”? Ja sieviete patiešām vēlas tevi, un ne tikai tāpēc, ka tu esi labs seksā, tad anālais sekss “radi ļubvi” arī ir iespējams, pat ļoti. Un tad nav pat tik daudz runa par sievietes baudu, cik par tavu, vīrieti, pieklājību un prasmi padarīt procesu tādu, kāds jums abiem ir pieņemams. Šeit reāli katram būs savādāk, katra attiecības ir citādākas, tomēr skaidrs, ka tām jābūt stiprām un pārbaudītām, un tad atkal – sieviete zin, kas tev patīk, tu zini, kā nenodarīt viņai pāri  – aiziet! Pašam ir ļoti laba pieredze, protams, tas nenozīmē, ka tu vienmēr beigsi, ja viņai apniks vai nepatiks: stop un mazgāties, bet citādāk…  

Viennozīmīgi šis piedzīvojums ir tā vērts, lai mēģinātu! Risks, bauda, nezināmā saldais valdzinājums – daudzi iemesli, kāpēc, manuprāt, anālais sekss ir forši gan no vīrieša, gan sievietes viedokļa. Tikai – esiet prasmīgi!

Papildus manam rakstītajam, šeit vari lasīt pāris praktiskus ieteikumus (nepiekrītu sākumā rakstītajam, bet pēctam ir OK), bet vispār iesaku arī paskatīties kādu video, kur iemācīs praktiski 😉

Komentāri
 1. Aiversons saka:

  Piekrītu autoram tajā, ka arī sievietei šis sekss var sagādāt baudu. Ja ir pareizais noskaņojums, atmosfēra, tad mēs vienmēr šo lietu darām un, kā saka sieva, orgasms ir daudz spēcīgāks kā vaginālajam seksam, tikai obligāts nosacījums ir paralēla klitora kairināšana.
  Es pats ļoti uzbudinos no ieiešanas sievietes šaurākajā caurumiņā.
  P.S. Prostitūtas izmantojis esmu, bet ne anālajam seksam, pieļauju, ka ar prezervatīvu to darot varētu būt nepierasti.

 2. konkorde saka:

  Ņjā, nu ļoti praktisks komentārs, paldies protams 😀

 3. […] vīrieti arī šādi. Es tā domāju. Viens svarīgs nosacījums, par ko sīkāk aprakstīju savā iepriekšējā rakstā par anālo seksu, ir prasmīgs […]

 4. Jenots saka:

  pirmie mēģinājumi laikam bija raģi ļjubvi, bet kad tiku iekšā izrādījās, ka tas viņai interesē pat vairāk kā man – sen vagināli viņa no manis tik lielu baudu nebija guvusi, laikam visi nervi pagrizušies uz turieni.

 5. Jenots saka:

  Neeesmu gan ne uzdūries, ne īsti meklējis – bet varēji pastāstīt, kā sagatavo to caurumu, jo citreiz ir tiešām ka ir ko nomazgāt citreiz nav. Īpašu skalošanu nepiekopjam.

  Ko saka pieredze?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s