Kā tas ir – erotiskā masāža?

Posted: Decembris 9, 2009 in Mana pieredze
Birkas:,

Biju uzdevis sev šo jautājumu neskaitamas reizes, bet pagāja ilgs laiks, līdz saņēmu atbildi. Viens jautrs vakars ar draugu un mēs jau sēdējām taksī un vizinājāmies par tumšajām Rīgas ielām, meklējot piedzīvojumus. Skaidrs, ka vajadzēja kaut ko nerātnu, kaut ko vēl nepamēģinātu, un jautājām pēc padoma taksistam (viņi zin 😉 Šoferītis pagadījās krieviski runājošs jaunietis, kurš viennozīmīgi noteica “ja znaju, sadites'”. Pēc pāris zvaniem pa mobilo (spriežot pēc visa, viņu labi pazina :D), viņs teica, ka ir variants tepat uz Kr.Valdemāra ielas. Nu ko, mēģinam.

10 minūtes klusuma un iebraucām tumšā pagalmā, kur mūsu acis priecēja skaits uzraksts “Ecstasy“. Nezinu, kāpēc ne “Extasy”, but who cares anyway, vai ne? Erotiskā masāža!

Uz krūts paņemts dūšīgi, dūša saņemta rokās, speramies iekšā. Pie vienkārša ādas dīvāna un bāra letes mūs sagaida sieviete. Viens, divi, trīs vārdi, 40ls un viss notikšot. A kāpēc gan nē? Skaidrs, ka 10ls uzcenojums aizies taksistam, bet tobrīd mums bija pofig…

Tad sekoja viena ļoti interesanta vakara daļa – izvēle! Jā, apkaunojoši, bet arī uzbudinoši, tu sēdi un speciāli tev no aizkarotas telpas iznāk meitenes, nostājas rindā un sastingst, ļaujot tavam perversajam, bet kaunīgajam skatam sevi aplūkot, izvēlēties.

Es daudz nedomāju, slaida un jauna, tie ir mani nosacījumi, un jau pussekunde man pietika, lai izvēlētos savu masieri. Neatceros, kā viņu sauca, bet tam nav nozīmes, domāju, katrs savai gaumei ko atrastu. Pamāju ar galvu, un jau pēc brīža mani aicināja sekot.

Hmm, tikai tagad, skatoties viņu webu, secinu, ka nejauši tiku VIP apartamentos. Tobrīd nezināju, bet telpa bija šāda:

Mani atstāja vienu, nu un es tā arī kā briedis stāvēju, līdz mana masiere atnāca atpakaļ, un nedaudz piebesīta prasīja (latviski), kāpēc es neeju dušā? A kā lai es zinu, kas te jādara, ibio, pirmo reizi taču. Duša bija turpat istabā, moderna, smuka, ērta, noģērbos un mazgājos. Pirms izģērbties, noliku meitenei uz plauktiņa vēl 10ls, nezinu, kāpēc, laikam laba sirds 😀

Kad viņa atnāca otrreiz, norādīju uz naudu, viņa pateicās, bet tas arī viss.

 Par meiteni – viņa bija satriecoša! Kā vēlāk izrādījas sarunas gaitā, 22. gadus jauna, slaida, brūna ar tvirtām, bet – esmu gatavs derēt – īstām krūtīm, nu vispār – pasaka! Garie melnie mati gan iespējams bija mazliet pārspīlēti, bet  tobrīd viņai piestāvēja viss! Notinu dvieli un apgūlos uz vēdera. Un tad sākās piedzīvojums.

Es neko pirms tam nefantazēju, kā būs, ko ar mani darīs, vienkārši ļāvos.

Viņa masēja ļoti, ļoti, ļoti patīkami, relaksējoši, maigi … nogurums, vēlā vakara stunda un alkohols darīja savu, ļāvos un atslābu, un viņa darīja savu darbu, darīja labi! Rokas stingras, prasmīgas, ak jā, viņa līdz pusei kaila, tikai melnos stringos bez krūštura, bet es daudz neko neredzēju, gulēju uz vēdera, seju gultā iespiedis. Viņa masēja ilgi un labi un visu augumu, mmmm, ļāvos un šobrīd nejutu nekādu erotiku, bija kaifīga masāžā. Cita opera sākās, kad pagriezos uz muguras, un noņēmu dvieli 😀 Lūk tā es sevi masēt svešai puskailai sievietei es vēl nebiju ļāvis, arī mans augums uz to reaģēja attiecīgi. Viņa turpināja masāžu no augšas zemāk, un tuvāk, līdz pilnīgi brīvi un nepiespiesti saņēma rokās manu locekli un maigi to iezieda ar eļļu, turpināja vēl zemā, arī kājas …. mmm, šeit sākās pats patīkamākais.

Pēc noteikumiem tu nedrīksti viņai pieskarties, tikai viņa tev. Bet noteikumi ir radīti, lai to apietu. Un te palīdz nauda (un tikai nauda). Tie 10 lati, ko noliku viņai uz plaukta, atpelnīja sevi pilnībā, jo turpinot masāžu, aiz vien lielāka uzmanība tika veltīta manai vīrišķībai, un bāc, tu taču spēj iedomāties, ka tas nav viegli, vienalga vai sievietei, vai vīrietim, gulēt padevīgi un nekustīgi, kamēr kāds tevi TĀ kairina! Un es atļāvos sākumā nepiespiestu pieskārienu, tad ilgāku, vēroju viņas reakciju, viņa ļāvās, pēc brīža manas rokas glāstīja viņas dupsi, krūtis… vienu brīdi laikam kļuvu pārāk nepieklājīgs, kluss “nē” no viņas, atrāvos, bet pēc brīža atkal rokas uzsāka savus glāstus. Ļāvos baudai, centos to paildzināt, bet viņa bija tik prasmīga, nujau ar visu ķermeni viņa man uzgūlās un lika savām spicajām krūtīm mani glāstīt, kamēr rokas neatlaida manu daiktu, tikai spieda un masēja, tik labi … es pilnībā atdevos, nekontrolēju sevi, savas elsas, vien saspringu, kā pirms starta, kaut gan biju jau finišā, viņa to saprata, un neatrāvās, un es beidzu, tik spēcīgi un kaislīgi, kā sen nebiju to piedzīvojis, redzēju, ka mana sēkla izšļācas uz viņas krūtīm, puncīša, bet viņa neizvairījās, ļāva man iztukšoties, ļāva izbaudīt ….

Iekšējs skaļš WOW kliedz manī, bet es klusēju un tikai satraukti elpoju. Bija labi! Bija tik labi! Bija … mmm, kā es klusībā cerēju un vairāk! Viņa mani atstāja vienu, ļāva atkopties. Paskatījos pulkstenī, bija pagājusi gandrīz precīzi stunda. Nu labi, minūtes 45.

Iekāpu dušā, nomazgājos (starp citu, eļļa nesmaržoja, tāpēc droši devos mājās :P), viņa atnāca mani pavadīt. Smaids, paldies, un abpusējas simpātijas, un mūsu seanss bija galā.

Ehh, pasēdēju, iedzēru kafiju, kamēr gaidīju draugu (kuram tik labi negāja 😀 😀 😀 – doma, dzert vajag mazāk, un sacerēties), atguvos un devos mājup. Noteikti vēl kādreiz te atgriezīšos, un lai arī prieks sālīts, tomēr ķermenim un prātam noderīgs!

PS Zinu, ka ir meitenes, kas parakstās “kam vairāk”, bet šis nebija tas gadījums ne man, ne manam paziņam, tākā – nesaceries!

Komentāri
 1. es saka:

  Apraksts labs. Gaidu nākamo – vīrieša pārdomas, kādēļ ir vajadzīga “sava sieviete”, ja paralēli gribas adult piedzīvojumus lielā vairumā.

  Vai viņa pati uzkārusies kaklā un nelaiž vaļā? Vai viņai ir dzīvojamā platība, kuras Tev pašam nav? Vai labi gatavo un tīri mazgā drēbes?

  Var pafilozofēt tīri abstrakti, nevajag pat sadzīves detaļas.

  gaidu gaidu gaidu ar nepacietību 🙂

  cita sieviete

 2. konkorde saka:

  Sveika, cita sieviete!
  Ļoti labs jautājums, bet zini, iespējams varu tev atbildēt šeit, komentārā.

  Un sākšu ar jautājumu. Tu noteikti pati mīli labi paēst. Vai aizbraukt kādā ceļojumā. Un intersanti taču ir satikt jaunus cilvēkus, tāpat vien, lai papļāpātu? Varbūt tev ir kāds hobijs, piemēram, fotografēšana, vai braukšana ar kalnu velo, pieņemsim, OK?

  Tad jautājuma otra daļa, un kā ir – vai tu vienmēr ēd vienu un to pašu? Un ceļojumā brauc tikai uz Ēģipti (jo tev tur tiešām patīk vislabāk), un arī cilvēkus tu vienmēr gribi iepazīt tieši tādus, kādi tev jau pazīstami, un nekad uz cita kalna ar savu riteni nebrauc.

  Visdrīzāk tā nav. Mēs visi cenšamies pilnveidot un dažādot savu dzīvi dažādās jomās, tikai sekss tiek uzskatīts par tabu, par trusīti, kas ieslēgts būrītī.

  Es pat zinu tavu tūlītējo atbildi. Bet tev taču ir sava sieviete! Ir, un par to, ko esmu sadarījis ar savu sievieti, arī šeit uzrakstīšu, vēlāk 😉 ļauj ieskrieties.

  Un erotiskā masāža tiešām ir kā eksperiments, kā kaut kā jauna izmēģināšana.

  Lai būtu pavisam precīzi, manuprāt tavs jautājums būtu jāpārfrāzē: “vai erotiskā masāža ir krāpšana?”

  Mana sieviete atbildēja “nē”

 3. es saka:

  Lai tā būtu, donžunān 😉

 4. Zaale saka:

  Vauuuuuu. Man trīsas pārskrēja. Un kas nav mazāk svarīgi – tas bija arī literārais baudījums. Turpini rakstīt un es Tevi sameklēšu, lai sniegtu ko līdzīgu 🙂

 5. wanags saka:

  ē, labi uzrakstīts 😉

 6. x saka:

  Ir atvērts jauns masāžas salons Rīgas centrā, kur tiek piedāvāta arī tantriskā (erotiskā) masāža sievietēm, erotiskā masāža pāriem (!!!) Masāžu veic augstas klases speciālisti… sīkāku info varat iegūt zvanot pa tel. 20071113…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s